K
A
P
A
T
Sohbetci Dj
Sohbetci Paylaşım Resmi

Yazan: Sohbetci
Tarih: 08.02.2018 (güncellendi)
Saat: 13:34

Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

  Sohbet Odaları ve Sohbet Kuralları

92 Görüntüleme
0 Beğeni

Sohbet etmeye başlamadan önce öncelikle sohbet kurallarına uyun. Aksi takdirde, kanaldan atılmış olabilirsiniz. İlk defa geliyorsanız eğer, sohbet odasının çalışma biçimini hissetmek için farklı sohbet odalarını kontrol etmelisiniz. ( Tabi bu yine de sizlere kalmış ) 

 

Sohbete başladığınızda daima kendinizi tanıtın. Sanki biriyle gerçek bir ortamda buluşmak gibi bir şey. Selam veya merhaba demek ve başkasına kim olduğunuzu bildirmek önemlidir. Kendinize uygun bir nick seçmeniz karşı taraf içinde iyi olucaktır. Argo veya küfür, rahatsız edici bir dil kullanmayın, Sohbetinizi her zaman seviyeli tutun. Argo ve küfür içerikli sohbeti kim ister ki bunlardan uzak durulması gerekir. 

 

Yazılı iletişimin temel kurallarını anlamalıyız. Ayrıca tüm konuşmaları yapmamalısın. Bir diyalog olduğunu unutmayınız. Tüm konuşmaları yaptığınızda, sıkıcı olur ve sohbet etmek için ortak bulmanız sizin için çok zor olabilir. Sorulara ve yorumlara her zaman cevap verebilirsiniz. Sohbetin ilginç olmasını sağlamaya çalışın, böylece ikiniz de ilginç buluyorsunuz. Sadece sizin, erdemleriniz ve yaptıklarınız hakkında konuşmaktan kaçının.

 

Sohbet odalarında başka biriyle sohbet ederken, kiminle konuştuğunuzdan emin olun. Asla fazla kişisel kalmayın. Sohbet odasında gerçek adınızı ve herhangi bir kişisel bilginizi asla açıklamamalısınız. Eğer diğerini çok iyi tanımıyorsanız, hiçbir zaman kişisel bilgilerinizi açıklamayınız.

 

Sohbetci.NET canlı sohbet edebileceğiniz ücretsiz bir sohbet odası ve web sitesidir. Dünyanın dört bir yanından gelen rasgele yabancılarla, aynı anda birden çok sohbet odasında ve tartışma grupları, bölgenizde yaşayan kızlar ve erkeklerle özel görüşmeler yapmak için istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

 

 

 

Sohbetci
Theme
Yorumunuz Onaylandıktan Sonra Makalemize Eklenecektir.
Bu Konu Hakkında Yorumunuz


Karakter Sayısı: 
255